Galaxy S8 fiyatında büyük indirim!

84

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ fiyatlarında fazla ciddi bir indirim yapıldı. Ülkemizde resmi satışı bugün başlayan telefonların yeni fiyatları haberimizde!

Samsung Galaxy S8 fiyatında büyük indirim!

Hatırlanacağı üzere Samsung Galaxy S8 modeli 4399 TL fiyat ile duyurulmuştu. En dikkat çeken nokta ise Galaxy S8+ modelinde olmuştu zira bu modelin fiyatı 4999 TL olarak açıklanmıştı. Lansman gününden itibaren bu rakamlarla eleştirilere maruz kalan Samsung’dan fazla kayda değer bir saldırı geldi ve her iki modelin de fiyatlarına fazla ciddi indirimler yapıldı. 

Galaxy S8 Plus ön inceleme

Samsung Galaxy S8 Plus ön analiz videomuz yayında! Samsung, bugün düzenlediği Unpacked 2017…

Samsung, 21 Nisan’da satışı başlayan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için bütün 500 TL indirim yaptı. Bu şok etkisi yaratan haber ile Samsung Galax S8 modelinin fiyatı 3999 TL seviyesine çekildi. Samsung Galaxy S8 Plus modelinin yeni fiyatı ise 4499 TL olarak güncellendi.

Galaxy S8 ön analiz

Samsung Galaxy S8 ön çözümleme videomuz yayında! Samsung, bugün düzenlediği Unpacked 2017…

Bu noktada belli başlı merak edilen detay ise ön sipariş ile telefonu eski fiyatları ile satın alanların ne oluşturacağı olacak. Samsung Türkiye’den aldığımız bilgi ile bu konu doğrulanmış oldu. Eski fiyatlar ile her iki modeli satın bölge kullanıcılar, aradaki indirim farkını geri alabilecek.

:: Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus yeni fiyatlarını beğendiniz mi?

Bizimtek
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri