Galaxy S8 ile birlikte bir dönem sona eriyor!

82

Zeki telefonları teknik özellikleri dek tasarımları yüzünden de satın aldığımız bir gerçek. Üreticiler de kullanıcıları etkileyebilmek namına var güçleriyle çalışarak, ortaya mükemmel tasarımlar çıKarmaya çalışıyor. Galaxy S8 de bu konuya verilebilecek fantastik bir örnek.

Ama ABD’de yaşayan zeki telefon kullanıcılarının yıllardır telefonlarında görmek zorunda olduğu GSM operatör logoları, bu güzelliğe ket vuran kayda değer noktalardan biriydi. Galaxy S8 ile birlikte bu dönemin de sonuna geliyoruz çünkü bundan böyle hiçbir Galaxy S8‘de GSM operatör logosu yer almayacak.

Samsung’dan Galaxy S8 için manâlı tanımlama!

Geçtiğimiz günlerde ortaya meydana çıkan ve Galaxy S8 serisinde görülen kırmızı renge dönük ekran…

Verizon ve AT&T’nin inadı kırıldı!

Verizon ve BEYGIR&T firmaları tarafından yapılan açıklamaya kadar kullanıcılardan fazla uzun zamandır gelen yoğun özlem üzerine Galaxy S8 serisinde iki operatörün de logosu yer almayacak.

Bu da bir dönemin bütün anlamıyla kapandığı anlamına geliyor çünkü ABD’nin büyük dörtlüsü adı bahşedilen bütün GSM operatörleri artık bu kararı uyguluyor olacaklar. Bundan bir cins önce, yani Galaxy S7 ile birlikte Sprint ve T-Mobile şirketleri de aynı kararı almıştı.

17-04/21/gssdf.png

Son olarak ABD’deki Galaxy S8 kullanıcılarının hala zeki telefonlarını açtıklarında görecekleri birincil şeyin GSM operatör logosu olacağını da hatırlatalım. Yani bu konuda herhangi bir değiştirme yapılmadı ve son olayların ışığında yapılacak gibi de görünmüyor.

:: Galaxy S8 almayı düşünüyor musunuz?

Bizimtek
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri