Tp-Link zeki sıkıntı ünitesini tanıttı

603

TP-Link , son yıllarda satışa sunduğu Teknolojik aksesuarlarla da dikkat çekiyor. Bunlar arasında bulunan sıkıntı ünitesi (USB hub) ailesine yeni bir model daha eklendi. TP-Link UP525 model çoklu şarj ünitesi, küçük, dairesel ve sıcacık taşınan bir tasarıma sahip.

Üzerinde beş adet USB girişi olan ürün, akıllı sorumluluk teknolojisine sahip. Bağlanan cihazın pil yapısını otomatik olarak algılayıp buna yerinde akıntı sağlayan UP525, bambaşka nitelikteki ve pil yapısındaki cihazları güvenli ve seri şarj edebiliyor.

Zamandan tasarruf

Zeki sorumluluk özelliği doğru yüzde 65 daha süratli sorumluluk yapabilen mahsul, şarj süresinden yüzde 40 tasarruf sağlıyor. Sıradan şartlarda bir iPhone 6s 4.2 saatte tam şarj olurken, TP-Link UP525 ile bu süre 2.4 saate iniyor. 

Siyah, yuvarlak ve şık bir kasası olan üründe beş adet USB girişi aralarında geniş haylazlık bulunuyor. Bu sayede UP525 ’e öbür boyuttaki cihazlar benzer anda rahatlıkla bağlanabiliyor; yer sorunu olmuyor. 

Evrensel uyumluluk özelliği doğruca ürüne fazla bambaşka batarya yapılarına sahip ürünler bağlanabiliyor ve sıkıntı oluyor. Ürün Android, iOS veya Windows düzenli tablet bilgisayarlardan zeki saatlere değin geniş bir ürün yelpazesine takviye veriyor.

Zeki sorumluluk teknolojisi sayesinde ufak pile sahip olan giyilebilir cihazlar da, büyük pille çalışan tablet bilgisayarlar da UP525 ile yük edilebiliyor.

Çift, büyük hava akımı kanatları baştan sona aşırı ısınmaya karşısında korunan üründe bununla birlikte kısa devre, aşırı zor, elektrostatik deşarj, zor dalgalanması ve yüksek gerilim gibi risklere karşısında koruma sağlanmış.

Elde Etmek isteyenler için Türkiye ’de tavsiye edilen satmak fiyatı 119 TL + KDV olarak açıklanıyor.

:: Akıllı telefonunuzu çok miktar süresi nedir?

Bizimtek