Xiaomi Mi 6 hangi renklerde satılacak?

87

Hakkında yaşanan tonlarca sızıntının ardından geçtiğimiz günlerde resmen tanıtılan Xiaomi’nin yeni amiral gemileri Mi 6 ve Mi 6 Plus modellerinin hangi renk seçenekleriyle satışa sunulacağı da ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 6 tanıtıldı! İşte bütün teknik özellikleri!

Xiaomi Mi 6 sonunda Çin’de yapılan bir etkinlikle duyuruldu. Xiaomi Mi 6 ekipman özellikleri ve…

Mi 6 ve Mi 6 Plus için 11 bambaşka renk!

Snapdragon 835 işlemci ve 6 GB’lık belleğiyle epeyce güzel teknik detaylara sahip olarak üretilen Mi 6 ve Mi 6 Plus‘ın ne vakit piyasaya sürüleceğinin yanında, Xiaomi’nin tanıtımda gösterdiği renk seçeneklerinden daha artı seçeneğe sahip olarak satılacağı da kesin oldu.

Çin’de satılacak olan Xiaomi Mi 6 serisi için hazırlanan dökümanlarda cihazların teknik özelliklerinin dışında 11 farklı renk seçeneğinin Çin’de yaşayan Xiaomi sevenleri beklediği de görülüyor.

 

Xiaomi’nin tanıtımda açıkladığı renk seçenekleri siyah, beyaz, mavi ve gümüş renklerden ibaretti. Fakat yukarıdaki dökümanda da görebileceğiniz gibi altın, gri, pembe, şampanya, koyu gri, vişne çürüğü ve dondurulmuş siyah (!) modeller de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Bahsi geçen bu ekstra renk seçeneklerinin olasılıkla Çin pazarına özel olacağı lakin Çin dışındaki ülkelerde de Limited Edition yani sınırlı sayıda satılabileceği gelen son bilgiler arasında.

:: Xiaomi Mi 6’yı hangi renk edinmek isterdiniz?

Bizimtek




Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi