Samsung, iPhone’larla Dalga Geçtiği Yeni Bir Reklam Yayınladı

324

Samsung yayınladığı yeni bir reklamda, 10 sene boyunca iPhone seçim eden bir insanın dramını işledi.

Samsung, sık sık Apple ’ı kötülediği reklamlar çekmiştir. Yayınlanan yeni video ise bu olayı bir üstteki boyuta aktarıyor. iPhone ’un 10. yılına özel bir video çeken Samsung, “Growing Up” ismini verdiği videoda Apple’la dalga geçiyor.

Reklamda sürekli iPhone satın bölge bir adamla, Samsung cihazları seçim eden bir kız var. Sevgili olan bu iki insanın yer aldığı videoda, iPhone sahibi adamın yıllar baştan başa aralıksız düş kırıklığına uğradığını görüyoruz.

Son derece becerikli bir video ortaya çıkartan Samsung, iPhone ’ların harici depolama birimi takamamasıyla başlayarak, bir adamın kız arkadaşının telefonlarında gördüğü özellikleri nasıl kıskandığını gösteriyor. Apple ’ın daha bu yıl geçiş yaptığı kablosuz şarj ve geçen yıl çıkartılan 3.5mm kulaklık girişiyle de dalga geçen Samsung, alternatif olarak Samsung Galaxy Note 8 ’i gösteriyor.

iPhone ’lar çok güzel telefonlar olsa da, işler hür erişime girdiğinde kullanıcıların elini kolunu bağlıyor. Bu video da, bundan böyle bundan sıkılan iPhone kullanıcılarının dikkatini çekmeyi hedefliyor. Peki, siz bu videodan sonradan bu iki ezeli muhalif firma aralarında hangisini tercih edersiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Kaynak : https://www.sammobile.com/2017/11/06/samsung-mocks-decade-iphones-new-ad/
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir