Analistlere göre Playstation 5, Project Scorpio’yu az kalsın ezecek!

49


Microsoft’un en iyi konsol adıyla duyurduğu ve bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek Xbox Project Scorpio konsolu için herkes merakla bekliyor. Piyasaya çıkmış en dinç konsol olacak olan Project Scorpio, 4K gösterme kalitesini de en iyi şekilde bize yansıtabilecek konsol olmasından nedeniyle öne çıkıyor. Cümbür Cemaat Microsoft’un rakibi Sony’nin nasıl cevap vereceğini merak ediyor iken ortaya acayip bir netice çıktı. Zira meşhur analistlere göre Sony, rakibi Microsoft’a karşı taraf olacak bir konsol üretmeyecek. Çünkü şirketin üreteceği Playstation 5 konsolu, teknik özellik bakımından Project Scorpio’u az kalsın ezecek ve arasında herhangi bir rekabet dahi olmayacak.

Analistlere tarafından Microsoft, Project Scorpio’yu 2014 yılında meydana çıkan Xbox One konsolunu biraz daha geliştirerek yapmış. Ancak Sony ise Playstation 5’i geliştirirken yeni tür teknolojisini araştırarak konsolu geliştirmeyi planlıyormuş. Keza yine söylenene kadar Sony, oluşturacağı bir takım adımlarla Microsoft’un planını, Microsoft’a karşı kullanacakmış. Yani her ne değin Microsoft, Project Scorpio ile Sony’nin müşterilerini kendine çekmeyi hedeflese de Sony bunu aksine çevirerek Xbox oyuncularını da Playstation almalarına özendirme edecekmiş. Bunun için de şirket yeni konsolda kullanacağı yeni tür teknolojiyi kullanacak ve Playstation 5’in, Projet Scorpio’dan fazla daha zinde olduğunu öne sürecekmiş. Bakalım Microsoft bu duruma nasıl cevap verecek bekleyip göreceğiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri