Android’in babasından gösterişli telefon

48


Android işletim sisteminin babası olarak tanımlanan Andy Ruby’nin liderliğini üstlendiği yeni Android akıllı telefon Essential Phone çıkış tarihi ortaya çıktı. Rubin’in yaptığı açıklamaya kadar Essential Phone 30 gün içerisinde ABD’ye özel olarak satışa sunulacak. ABD’li operatörler kadar desteklenecek olan Essential Phone, Samsung Bixby’e rakip olarak tanımlanabilecek Google Assistant ile birlikte gelecek.

Andy Rubin’in tasarladığı Essential Phone gücünü Snapdragon 835’ten, Adreno 540 grafik birimimden ve 4GB RAM’den alan Essential Phone, 128GB dahili depolama ile geliyor ve gerisinde çift lensli 13MP’lik kamera taşıyor. Gövdesi titanyum ve seramikten üretilen yani oldukça sağlam olan Android dünyasının en yeni üyesi, 5,71-inç’lik ekranında 2560×1312 piksel çözünürlük sunuyor. Ekranı Gorilla Glass 5 ile korunan Essential Phone’un önünde ise 8MP’lik bir selife kamerası yer alıyor. Telefonun fiyatı ise 799 Dolar olarak belli.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri