Angry Birds’ün devam filmi duyuruldu

55


Geçtiğimiz yıl gösterime giren ve benzer ismi içeren oyun serisinden esinlenerek oluşturulan Angry Birds filminin devamı duyuruldu. 73 milyon dolarlık yapım maliyetini 347 milyon dolar ile artı fazla karşılayan filmin yapım aşamasında olduğu Rovio kadar açıklandı.

Colombia Pictures imzası ile sinemalarda doruk gösterecek olan filmin gösterim tarihi 20 Eylül 2019 olacak. Birincil Angry Birds oyununun 10. yılında gösterime girecek olan filmin öykü detayları ise şimdilik belirli değil. Muhtemelen birincil filmden tanıdık olduğumuz karakterleri tekrar izleme şansına erişeceğiz.

Thurop Van Orman ile birlikte Rick and Morty serisinden de hatırlayacağımız John Rice kadar yönetilecek olan filmin yeni bir ekip göre yapılacağı da gelen bilgiler aralarında. John Cohen’in yapımcı koltuğunda oturduğu filmin senaryosu ise ICe Age ile hatırlanan Peter Ackerman’a emanet edilmiş.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri