Arma’nın yapımcılarının yeni oyunu Argo’nun çıkış tarihi açıklandı

35


Oyun dünyasının en ünlü askeri simülasyonlarından biri olan Amblem serisi, gerçekçi mekanikleri, heybetli haritaları ve harikulade grafikleri ile oyuncuların sık sık gidilen yer yapımlarından biri olmayı başarmıştı. İçerisinde yer alan detaylı mod desteği baştan sona birbirinden ayrı mod’lara da ev sahipliği yapan Sembol serisi, görünüşe bakılırsa yakında simülasyon sevmeyen oyuncularında dikkatini çekecek.

Bohemia tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan bildiri ile ortaya meydana çıkan Küfürbaz, Arma 3’ün oynanış stilini değiştirerek fazla daha arcade ve ufak bölgelerdeki çatışmalara yoğunlaştıracak. 5V5 çatışmalara sahip olacak olan Küfürlü, Call of Duty’nin Domination, Battlefield’ın Rush yarı mod’lara da ev sahipliği yapacak. Simge 3’ün grafik ve tema stilini beğenen, ama ağır ve simülasyon oyun tarzından hoşlanmayan oyuncuların dikkatini çekecek gibi gözüken Küfürbaz bugün yapılan devlete ait açıklamaya tarafından 22 Haziran’da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak.


 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri