Arnold Schwarzenegger yeni Terminator filminde yer alacak

59


Terminator serisi çoğu bilim kurgu filmine ön ayak olduğu gibi bu türü seven izleyicilerin de favori serilerinden birisi. Bilhassa Terminator 1 ve 2’nin yeri eminim benim gibi çoğu izleyicide de ayrıdır. Bu seriyi bu değin güzel yapan isimlerden birisi de bağlı ki karakter ile özdeşleşen Arnold Schwarzenegger olmuştur. İşte meşhur oyuncu devam filminde yer alacağını onayladı.

Aslında terminator serisi için işler bu yılın başına dek çok yolunda gitmiyordu. Normalde yeni bir üçleme olacak hızlı, Genisys’in gişede yaşadığı problemlerden dolayı askıya alınmıştı. Ocak ayında ise epeyce sevindirici bir haber gelmiş ve birincil iki filme de imza atan James Cameron’un 2019’dan sonra filmin haklarına kavuşacağı rapor edilmişti. Seriyi her yerde başlatacağı belirtilmiş James Cameron’un bu projeyi Tim Miller ile müşterek yürüteceği ve yönetmenlik koltuğunu Miller’a devredeceği de gelen haberler arasındaydı.

İşte bu karmaşada adı geçen isimlerden biri olan Arnold Schwarzenegger ise yeni filmde olacağını katıldığı bir söyleşide doğruladı. ScreenDaily’e konuşan Arnold Schwarzenegger yeni filmin proje aşamasında olduğunu ve bu filmde yer alacağını açıkladı. Ayrıca James Cameron’un hikayenin ve serinin gidişatı için aklında çok hoş fikirler olduğunu da sözlerine eklemiş.

Cameron, Miller ve Schwarzenegger… Ne diyelim, olur ya de özlediğimiz Terminator filmine sonunda kavuşabileceğiz…
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri