Assassin’s Creed: Origins 4K olarak konsollarda kaç FPS’de çalışacak?

67


Yaklaşık son 1 aydır hakkında bol miktarda sızma ve dedikodular duyduğumuz Asassin’s Creed serisinin yeni üyesi AC: Origins bildiğiniz gibi Fransız asıllı yapımcı şirket Ubisoft tarafından E3 2017’de duyuruldu. Her ne kadar serinin hayranlarından bazıları oyunu beğenmemiş olsa da genel olarak oyunun tanıtım videosu çok beğenildi ve olumlu tepkiler aldı. Herkesin merakla beklediği oyun hakkında ise yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi oyun 4K grafik teknolojisi destekleyerek gelecek. Oysa eğer bir konsol oyuncusu iseniz ve oyunlarda 60FPS merakınız varsa bu gelişme sizin için can sıkıcı olabilir çünkü söylenene kadar oyun konsollarda 4K kalitesinde sadece 30FPS destekleyecek. Açık Konuşmak Gerekirse bu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. Zira 4K görüntüyü 30FPS olarak oynamak bir hayli ilginç olsa gerek.

Bu açıklamanın peşinde ise gelen diğer bir bilgiye göre maalesef oyun fazla oyunculu mod desteklemeyecek. Yani yalnızca tek kişili süreklilik modu olacak. Yani oyunu en yakın arkadaşınız ile beraber oynamayı planlıyorsanız maalesef fazla oyunculu bir Assassin’s Creed: Origins’den yoksun kalacaksınız. Söylenene kadar Ubisoft’un böyle bir karar almasının tek sebebi oyunda ayrıntılarıyla süreklilik moduna hedefe kilitlenmek ve oyuncuların da akıcılık modunda son derece keyif almasıymış. Bakalım gerçekten şirketin umut ettiği gibi oyunun tek karakter akıcılık modu biz oyuncuları mest edip içine alacak dek hoş mi bekleyip göreceğiz. Keza oyunun  4K/30FPS çalışacak olması konusunda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce 30FPS yeterli mi yahut Ubisoft 4K/60FPS yapabilir miydi? Gerçi bu koşul konsolların 4K/60FPS destekleyip desteklememesi ile de alakalı şart lakin olsun genellikle ne düşünüyorsunuz?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri