Assassin’s Creed’in bu sefer de posteri sızdırıldı

32


Yeni Assassin’s Creed’in bilgileri sızdırılıyor mu yahut Ubisoft farklı bir reklam politikası mı güdüyor bilinmez fakat oyun hakkında yeni bilgi ve medyalar gelmeye devam ediyor. Birkaç gün önce parakendeci bir firmanın kupon kodlarında ortaya meydana çıkan Assassin’s Creed: Origins’in bu sefer de posteri ortaya çıktı.

Game Informer’ın yeni sayısının kapağını süsleyecek olan oyun ile ilgili bazı bilgiler de yayınlanmış durumda. Oyundaki karakterin adının Ba Yek olduğu daha önce ortaya çıkmış ve karakterimizin denetleme ettiği kartal ile emrindeki görevleri yaparak haritayı açacağı belirtilmişti. İşte esas karakterimiz ile birlikte teftiş edeceği kartalı bu görselde daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Bu görsel ile birlikte oyunda deve gibi bineklere binebileceğimiz ve piramitlerin içerisinde yer alan lahitleri yağmalayabileceğimiz de gelen bilgiler arasında. Tabi posterin doğruluğu devlete ait bir açıklama olmadığı için kesinleşmemiş. Aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri