Bethesda yeni bir MOBA oyunu mu geliştiriyor?

64


E3 2017 yaklaştıkça biz oyuncuların heyecanı da aynı oranda artıyor. Büyük şirketlerden güzel açıklamarın geleceği artık emin gibi. Bu büyük şirketlerden biri olan ve E3 2017 fuarında bizlere özel bir sunum hazırlayan Bethesda Softworks için bildiğiniz gibi fuarda birkaç tane oyun tanıtabilir dedikodusu dolanmakta. Bu tanıtılacak yeni oyunlardan birisi MOBA türünde olabilir. Bu kanıya varmamızın sebebi ise şirket resmi internet sitesinden yeni bir meslek ilanı yayınladı. Zira yayınlanan bu meslek ilanına tarafından şirket bünyesinde kadrolu olarak çalışacak kalabalık yöneticileri arıyor. Yani şirket, oyuncuların genel problemleriyle ilgilenecek, onların sorularını cevaplayabilecek ve icabında oyun içinde yardım verecek elemanlar arıyor. Bu da hâliyle doğrudan doğruya acaba şirket MOBA türünde bir oyun mu geliştiriyor sorusunu akla getiriyor.

Bildiğiniz gibi. kalabalık yöneticileri çoğunlukla MOBA türü oyunlar için gerekiyor fakat örneği oldukça geniş. League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm ve SMITE oyunlarında da bu kalabalık yöneticilerini yakından tanıyoruz. Bethesda’nın açtığı ilanda yazar meslek açıklamasına göre başvuracak adaylar, çevrimiçi oyunlar bölümünün devlete ait ekip üyesi olacak ve kuşkusuz MMOG, MOBA, FPS ve dijital kart oyunlarına karşısında ilgili ve bilgili olmak zorunda. Bakalım şirket aslında bir MOBA oyunu üstünde mi çalışıyor yoksa genel bir iş başvurusu mu açtı bekleyip göreceğiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri