BioWare yeni bir Dragon Age üzerinde çalışıyormuş

42


RPG dünyasının en fazla sevilen yapımlarından biri olan Dragon Age serisi, Inquisition’dan daha sonra derin bir sessizliğe gömülmüş, BioWare tarafından da hızlı ile ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti. Zaten Mass Effect: Andromeda’nın skandal çıkışı gerisinde stüdyoya güvenin de çabuk azaldığı son zamanlarda, BioWare’in adamakıllı yeni bir IP üstünde çalıştığı duyurulmuştu.

Bugün ise Fallen London ve Sunless Sea’nin geliştiricisi Alexis Kennedy, Eurogamer’a verdiği röportajda BioWare ile yeni bir Dragon Age oyunu üstünde çalıştıklarını duyurdu. BioWare’in Dylan kod adlı yeni IP’sinden sonradan satışa sunulması beklenen yeni Dragon Age oyunun ne konusu, ne de çıkış tarihi hakkında henüz hiçbir bilgi yok. Bakalım BioWare Mass Effect: Andromeda ile kaybettiği güveni Dylan kod adlı yeni IP’si ile tekrar kazanıp, yeni Dragon Age ile sağlamlaştırabilecek mi?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri