Call of Duty: WWII’da belli olacak haritalar hangileri?

62


3 Kasım 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek Call of Duty serisinin yeni üyesi CoD: WWII, bildiğiniz gibi 2. Dünya Savaşını konu alacak olmasıyla bizleri oldukça heyecanlandırmıştı. Activision’un paylaştığı görsel ve fragman videoları ile de dikkatleri çeken oyunun senaryosu ve haritaları tabii ama büyük merak konusu. Ancak oyunun geliştirici ekibi Sledgehammer Games, oyunculara sürpriz yaparak bazı oyunda yer alacak haritaları açıkladı. Derin hikâyesi ile bizleri o zamanlara götürecek olan oyunda tabii ki en dikkat çeken harita elbette büyük Normandiya çıkarmasının yaşanığı Normandiya haritası.

Dünya tarihindeki en büyük deniz çıkarması olarak tarihe geçen Normandiya çıkarmasını bundan başka Sledgehammer Games gözüyle görüp oynayacağız. Bu çıkarmanın yanı sıra bundan başka Fransa’nın başkenti Paris’in kurtuluş mücadelesine de tanıklık edeceğiz. Ekibin harita açıklamasından sonra ortaya meydana çıkan söylentilere tarafından oyunun hikâyesi kesinlikle oyuncuları sıkmayacak. Geniş bir atmosfere yayılacak olan genel hikâye, bizleri içine çekmeyi başaracak. Ayrıca tekrar söylenene tarafından geliştirici takım bir takım gerçekliklere de yük vermiş. Bambaşka yerlerde geçecek olan oyun natürel ki atmosfer değişikliklerini de bizlere gösterecek. Yani Normandiya çıkarmasında Fransa’da hava yağışlı ise Almanya’da hava açık olabilecek. Son olarak ise oyunda birçok sahnenin ormanda ve sahillerde geçtiği de söylentiler arasında.

Oyunda resmi olarak olacağı onaylanan haritalar;

-D-Day / Normandiya-Fransa
-Battle of the Bulge / Belçika
-Liberation Paris / Fransa
-Operation Cobra / Fransa
-Hürtgen Forest / Almanya
-Aachen / Almanya
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri