Cliff Bleszinski’nin yeni oyunu LawBreakers, PS4’e de geliyor

49


Gears of War, Unreal Tournament ve daha pek çok ikonik oyunun yapımcılığını üstlenmiş olan Cliff Bleszinski, Epic Games’ten ayrıldıktan sonradan kendi oyun stüdyosu BossKey’i kurarak LawBreakers adlı kabiliyet bazlı shooter oyununu geliştirmeye başladı.

Yaklaşık bir senedir kapalı betada olan ve kesintisiz yenilenen testlerle oyunculardan geri dönüş alarak artan LawBreakers, fiilen kulvarındaki oyunları oldukça zorlayacak gibi görünüyor. Uzun süredir PC için özel olarak geliştirildiği söylenen oyunun, dün yapılan yorumlama sonucu PlayStation 4 platformuna da geleceği belli oldu. Üstelik oyunun standart sürümü 30 dolar fiyat etiketi ile satılacak.

Bleszinski, açıklamanın peşinde devlete ait Twitter hesabında oyun hakkında bazı bilgiler vererek tekrar espirili tonunu korudu. Söylediğine tarafından LawBreakers’a daha sonra gelecek olan tüm içerikler ve güncellemeler ayrıntılarıyla bedava olacak. Yani DLC yok. Buna ek olarak “pay-to-win” sisteminin de kuşkusuz LawBreakers’ta olmayacağını, oyuncuların sadece kozmetik ürünleri alabilecekleri kutulara dilerlerse para verebileceklerini söyledi. Bu kutular kuşkusuz maçlardan da düşebilecek. Bleszinski zaten bu açıklamadan sonradan da “bizde yalan değil gençler, ne diyorsak o” gibi bir cümle kurdu.

Yayıncı Nexon’un da PC açık havada, konsola ilk olarak bir oyun çıkaracağını düşünürsek LawBreakers’a karşı beklentilerin oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun kapalı beta sürümünü elde ettik. Bir sonraki spiker açılışında bir video çekip sizleri de bilgilendireceğiz. PS4 için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri