Dawn of War III’ün yeni güncellemesi yayınlandı

39


Relic’in efsanevi RTS serisi Dawn of War III, geçtiğimiz hafta PC platformuna özel olarak satışa sunulmuştu. Oyunculardan ve kritiklerden ortalama yorumlar ve puanlar bölge yapım, başarılı bir oynanış mekaniği sunuyor olsa da, eksik sayıdaki içerik sıkıntısı nedeniyle beklentileri tamamen karşılayamamıştı. Yapılan güncellemeler ile birlikte oyundaki hataları ve eksiklikleri gidermeye aralıksız Relic, sorunsuz bir oyun deneyimi için çalışmalara devam ediyor.

Bugün yayımlanan yeni güncelleme ise oyunun suni zekasını ciddi derecede geliştiriyor. Daha akılcı hamleler yapan suni akıl, bundan böyle bizi daha da pozitif zorlayacak. Yeni güncelleme ile birlikte hem oyunun 4K performansı da geliştirilmiş. Yeni güncelleme bütün bunlara ek olarak irili ufaklı çoğu hata düzeltmesi de içeriyor. Yeni güncellemeyi Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri