Dead By Daylight konsollara geliyor

114


Behaviour Digital’ın geliştirdiği 4v1 çevrimiçi nefret oyunu Dead By Daylight, PC’de yakaladığı gözle görülür başarısının üstüne acilen de konsollar için geliyor. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri 23 Haziran’da dijital olarak çıkacak.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Haziran 2016’da başlangıçta PC için çıkan Dead By Daylight, çıktığı tarihten beri büyük bir kullanıcı kitlesi tarafından sevilerek oynandı. Taşıdığı yeni oyun mekanikleri ve nefret edilen şey türünü baz alması nedeniyle oyunculara daha önce yaşamadıkları tarzda bir tecrübe yaşatan oyun, fazla cep yakmayan fiyatı ile de kullanıcı dostu bir tutum sergiledi.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Bilmeyenler için: Bir değişiklik saklambaç oyununa benzer Dead By Daylight’ta amacınız sabahtan olana değin sizi peşine düşüp takip etmekte olan katilden kaçmak. Oyunda ilerledikçe ve değişik başarımlar gerçekleştirdikçe de katili ya da hayatta kalmaya çalışan sivili, hangisini oynuyorsanız geliştirebiliyorsunuz. Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Dead By Daylight, 23 Haziran’da konsollara çıkacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi