Deliçeri telefonları delirtmeye geliyor

56

27 Mayıs İstanbul ’un fethinin 564. sene dönümünde Osmanlı temalı mobil oyun Deliçeri, oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Imagine Codes tarafından geliştirilen oyun, Playstore ve Aple Store üzerinden indirilebilecek. Platform Run türündeki oyunda platform üzerinde koşan Deliçeri karakterini yönetiyoruz. Karşımıza meydana çıkan engellerin üzerinden zıplıyor, düşmanları ise Osmanlı tokadıyla ekarte ediyoruz.

Osmanlı Devleti ’nin en görkemli döneminde geçen oyunun kahramanı ise, Deliler birliğinden Yeniçeri Ocağı ’na geçerek Deliçeri lakabını almış bir Osmanlı fedaisi. Oyunda, Bizans kalelerinden birine sızıp abluka öncesi bilgi toplamaya çalışan Deliçeri, görevi başarıyla yerine getiriyor. Ama, topladığı bilgileri ulaklar ile padişaha yolladıktan daha sonra geri dönmeye hazırlanırken kale kumandanının güzeller güzeli kızına gönlünü  kaptıran Deliçeri için işler bir anda değişiyor. Kale kumandanı kuşatma başladığında kızını da yanına alıp kaçınca macera da başlamış oluyor. Oyun severler, tunç bilekli kahraman Deliçeri ’nin karşısına çıkan bütün zorlukları aşarak sevdiği kıza kavuşması için kıyasıya bir mücadeleye girişiyor. Prenses ’e kavuşmak için önümüze çıkan düşmanları daha alçak ediyor, kaleleri fethediyoruz.

Oyunu mobil marketlerden indirmek bedava. Oyunda topladığımız altın ve gümüş paralarla değişik güçlendirmeler satın alınabiliyor. Bu güçlendirmeleri reel para ile satın edinmek da muhtemel.
Imagine Codes ekibi, 27 Mayıs tarihinde İstanbul Altunizade ’deki ofislerinde Deliçeri ’nin çıkışı şerefine bir resepsiyon veriyor. Oyun/bilişim sektöründen isimlerin ve basın mensuplarının katılacağı resepsiyonda, oyun ilk olarak görücüye çıkacak.

Oyun linki için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imaginecodes.deliceri.android&hl=tr
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri