Destiny 2, bilgisayarlarda sınırsız, Playstation 4’de ise 30 FPS’de çalışabilecek

77


Destiny 2’nin bilgisayar platformlarına da geleceğinin duyurulmasının arkasında biz oyuncuların kafasında bir takım soru işaretleri belirdi. hiç kuşkusuz bilhassa bilgisayar oyuncularının merak ettiği en kayda değer soru acaba oyun kaç FPS destekleyecek olmasıydı. Ama sonunda resmi açıklama birinci ağızdan, Destiny 2’nin bilgisayar ekip lideri David Shaw’dan geldi. David’e tarafından oyun eğer sağlam bir bilgisayarınız varsa 60 FPS’den pozitif değerde çalışabilecek. Yani meşhur yapımcıya tarafından ola ki çok bir makineniz varsa oyunu 144 FPS’de bile oynayabileceksiniz. Teknik olarak söylenene göre oyun 144 FPS’den fazlasını da destekliyor lakin piyasayadaki oyun monitörleri en fazla 144 Hz destekledikleri için oyunu 144’den fazla FPS değerinde oynayamayacağız.

Bilgisayar platformları için manâlı talimatlar yapan David Shaw, açıklamasına ise Playstation 4 konusunda devam etti. David’e göre oyun hem Playstation 4 ayrıca de Playstation 4 Pro’da sabit 30 FPS destekleyecek. Bu koşul sahiden ben de dahil oyunları genel olarak konsollarda oynayanları üzebilir fakat ne derler bilirsiniz; buna da şükür. Fakat siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hadi diyelim Playstation 4 oyunu 60 FPS desteklemiyor peki lakin Playstation 4 Pro neden desteklemiyor? Sizce de apaçık bir haksızlık yok mu?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri