Destiny 2’de grup bulmak bundan böyle gaddarlık olmayacak

70


Destiny’nin ilk ve ikinci senesinde Guardian topluluğun en fazla şikayet ettiği mevzu, oyunun dürüst sürükleyici bir grup sistemine sahip olmamasıydı. Destiny’de bir Nightfall Strike veya Raid’e girebilmek için grup bulmanız gerekiyordu ve bu meslek öyle basit değildi.

Oyunda ya bir klana girip kesintisiz onlarla takılmaya adalet kazanmanız, veya destinylfg gibi üçüncü parti sitelere gidip özelliklerinizi yazarak insanların sizi gösteri etmesini beklemeniz gerekiyordu. Muhakkak, sitede öteki oyuncuların açtığı gruplara katılma ricası de yollayabiliyordunuz ama genelde istekler fazla yüksek olduğundan reddedilme şansınız bir hayli yüksek oluyordu.Sırf bu yüzden oyun Raid yapasım gelmiyordu. Neyse ki bir klan bulunca her şey tatlıya bağlandı.

Ancak aralıksız birileri ile parti hazırlamak, konuşmak veya klan etkinliğinde bulunmak istemeyebilirisiniz. Bu sizin kararınız. Bungie sonunda bu konuda bir iyileştirme yaptı ve Destiny 2’de grup bulgu sisteminin olacağını açıkladı. Artık Destiny 2’de seçtiğiniz diğer bir klanın oyuncuları ile aynı grup içerisinde bulunabilir ve tecrübeli bir grubun yanına kendi işinizi halledebilirsiniz. Keza öğrenir, ayrıca de kazanırsınız.

PvE Matchmaking sisteminin oyunu çok daha basit ve çekilebilir bir ayla getireceği belirli. World of Warcraft’a da bu sistem geldiğinde yeni-eski tüm oyuncular sıcacık bir nefes almıştı. Aynı şey Destiny 2’de de gerçekleşecek.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri