Dijital oyunculuğun tarihi Kadıköy’de sergileniyor

40


Sitemizin sıkı takipçileri eminim Demo Gaming projemizden haberdardır. 600’den artı konsol, aksesuar, oyunlar ve figürlerden oluşan bu kolleksiyon Monster’ın katkıları ile 8 hafta her tarafında Kadıköy’de sergilenmeye başlayacak. Tüm takipçilerimizi beklediğimiz konu ile ilgili bilgiler ve açıklama ise şu şekilde;

“Yüksek performanslı oyun bilgisayarları ile oyun donanımlarının geldiği son noktayı temsil eden Monster, Kadıköy ’deki mağazasında Merlin ’in Kazanı kurucusu Murat Oktay ’ın yıllar içerisinde bir araya getirdiği koleksiyonuyla oluşturduğu Dijital Oyun Konsolları Müzesi ’nin katkılarıyla 8 hafta sürecek bir sergi düzenleyecek.

Desteklediği çeşitli faaliyet ve organizasyonlarla ülkemizdeki oyunculuk ekosistemine ve kültürüne her fırsatta katkı maddesi yapan Monster Notebook, bu kez ev sahipliği yapacağı bir sergiyle oyun cihazlarının vakit içindeki gelişimini oyun meraklılarına gösterecek. Türkiye ’nin ve Avrupa ’nın en büyük oyun konsolları koleksiyonuna sahip olan Demo Gaming – Dijital Oyun Konsolları Müzesi ’nin işbirliği ile düzenlenecek sergi 8 hafta sürecek ve serginin her hafta farklı bir konusu olacak.

30 Mayıs Salı günü “Birincil Oyun Konsolu” temasıyla ziyaretçilerini karşılayacak olan sergi, her salı günü oyunseverleri birbirinden acayip konsollarla buluşturacak. Sergiyi ziyaret eden oyun tutkunları sergide ilk Türk konsolları, birincil el konsolları, Türkiye’ye damga vuran cihazlar, herzamanki oyunlar, en ilginç oyun aksesuarları, retro sanal realite gözlükleri gibi o kadar çok acayip parçayı yakından görüp, oyun dünyasının ilklerine şahit olacaklar.

Demo Gaming – Dijital Oyun Konsolları Müzesi ve Monster işbirliği ile düzenlenecek sergiyi 30 Mayıs ’tan itibaren pazar günleri hariç haftanın her günü 09.00 – 19.00 arasında Monster ’ın Kadıköy mağazasının ikinci katında ziyaret edebilirsiniz.”
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri