Electronic Arts, yeni Need for Speed için görüntü yayınladı

44


Electronic Arts, E3’e birkaç ay kala, yeni Need for Speed yapımının çıkacağını duyurmuştu. Need for Speed’in devlete ait Twitter hesabından yayınlanan fotoğraf ise birçok kişinin kafasını karıştırmıştı. Başta yalnızca duman görüntüsü ile ser verip giz vermeyen Electronic Arts, kafamızdaki soru işaretlerini bir saat önceki yayınladığı yeni Need for Speed görseli ile kafamızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırdı.

Excuse our smoke pic.twitter.com/xuB9lC5GFc

— Need for Speed (@NeedforSpeed) 31 Mayıs 2017
Electronic Arts, 2016 senesinde yeni Need for Speed yapımı çıkarmayacağından bahsetmişti. EA’nın E3 etkinliği olan EA Play’de sunulması planlanan yapımın, internete ast olmadan oynadabildiğini bildiren Electronic Arts, beklediğinden artı modifikasyon çeşitlilikleri ve polis  kovalamacalarının da olacağını belirtti.

Hepimiz, E3’te nasıl bir Need for Speed ile karşılacağımızı göreceğiz. Umuyoruz ancak, Electronic Arts, seriyi bir şekilde kurtarabilir ve kendine ait toplumunu geri kazabilir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri