Fallout 4 bu hafta sonu için bedava

170


Bethesda, bugün yaptığı izah etme ile Fallout 4’ün bu hafta sonuna özel PlayStation 4 dışındaki tüm platformlarda bedava olarak oynanabileceğini söyledi. Serinin çıkan son oyunu olan ve modlar ile oynaması hala o kadar bir neşe saçan olan oyunu az önce denemediyseniz bu sizin için hoş bir fırsat olacak.

Steam’de herhangi bir şart gerekmiyor, yalnızca oyunu indirmeniz lazım. Ancak Xbox One üzerinden oynamak isterseniz bir Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Firma hemen şimdi PlayStation 4 için bir açıklamada bulunmadı fakat onun da yakın olduğunu düşünüyoruz. Bethesda’nın yaptığı açıklamaya tarafından bu ücretsiz deneme sürecinde her şeye erişim sağlayabileceksiniz. Topluluk göre yaratılan, birbirinden yaratıcı modlar da buna dahil.

Bu bedava deneme süreci elbette boşuna yok. Bu süreçle birlikte Fallout 4 ve DLC paketlerini taşıyan %67’ye varan indirimler sağlanacak. Olur da deneyip beğenirseniz, bu indirimlerden yararlanıp bütün sürümünü satın alabilirsiniz. Bethesda bir de bu işlem için bir video yayınladı. İyi seyirler.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri