Far Cry 5 için 4 video yayınlandı!

157


Uzun süren dedikoduların ardındaki geçtiğimiz günlerde resmi duyurusuna kavuşan Far Cry 5 için birincil videolar gelmeye başladı. Ubisoft büyük bir sürpriz yaparak oyuna ait 4 teaser video yayınladı. Bu videolara baktığımızda ise oyunun teması hakkında bir takım ipuçları tutmak mümkün.

Öncelikle oyun için konuşulan Kaba Batı temasının büyük bir sürpriz olmaz ise bu videolar ile ortadan kalktığını söyleyebiliriz. Amerika’nın Montana eyaletini muhabere eden bu videoların her birinde bambaşka bir tema kullanılmış. Arka planda bulunan beton fabrikası (ambar da olabilir), elektrik direkleri ve çağdaş bir görünüme sahip olan kilise oyunun geçeceği dönem hakkında ipuçları da veriyor gibi. yine de ortam çayır çimen olsa da videoların genel havasında kıyamet sonrası sessizliği de hakim.

Kısacası Ubisoft oyun için kendi temasını, dönemini ve mekanlarını oluşturuyor olabilir. Tüm bu soruların cevabını ise 26 Mayıs’ta öğreneceğiz. Çünkü firma oyunun esas duyurusunu bu tarihte yapacak. Şimdilik yayınlanan videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir