Far Cry 5’in fena adamları yüzünü gösterdi

105


Ubisoft’un geçtiğimiz günlerde duyurduğu ve akabinde 4 teaser video ile karşımıza çıkardığı Far Cry 5’in ana tanıtımına sadece bir gün kaldı. Buna karşın Cuma günü gün yüzüne çıkacak olan oyun için yeni medyalar gelmeye devam ediyor. Yayınlanan yeni bir görsel ise oyunun kötü adamlarını gün yüzüne çıkarmış durumda.

Görsele baktığımızda ilk uyarı çeken nokta “Son Yemek Yemek” tablosuna epeyce benziyor olması. Merkezde duran ve bir sürpriz olmaz ise başlıca kötü olarak varsayım ettiğimiz karakter tıpatıp tabloda olduğu gibi ellerini açmış durumda. Her iki tarafında ise havarilerin pozuna benzer ya da onları andıran öteki karakterleri görüyoruz. Bağlı oyunun geçeceği döneme göre bu görsel ve karakterler de modernize edilmiş durumda.

Amerikan bayrağı ile birlikte resimde uyarı çeken bir diğer öğe ise sırtına “günahtar” yazısı kazınnmş bir şahsiyet. Bu karakterin alalede bir akrakter veya ana karakterimiz olup olmayacağını ise yarın yapılacak duyuruda öğreneceğiz. Görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi