Far Cry 5’ten oyun içi fragman geldi!

59


Oyun dünyasında son günlerin en çok konuşulan oyunlarından biri olan Far Cry 5, geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde duyurulmuştu. Vahşi Batı teması mı olacak, başka bir konuya mı odaklanacak derken, modern zamanda geçeceği ortaya meydana çıkan Far Cry 5’in, bugün ise oyun içerisinden birincil fragmanı yayınlandı ve oyunun konusun da ne olacağı az çok ortaya çıktı.

Seride ilk kere olarak bizleri Amerika Birleşik Devletleri’nin Montana eyaletine götürecek olan oyunda, oyuncular hayatta kalmak ve özgürlüğü almak için savaşırlarken, bu sakin görünümlü fakat son derece karışık dünyada tek başlarına ya da en ince ayrıntısına kadar iki birey olarak gezinebilecek. Oyuncular Far Cry 5’de, Montana ’da yer alan kurgusal Hope County ’de, yeni serif yardımcısı olarak oyuna başlayacaklar. Kasabanın zorlama aracılığıyla ele geçirilmesini tetikleyecek fanatik bir kült inancı olan Eden ’s Gate Projesi tarafından senelerdir gürültüsüz sedasız bir hayat sürdüren Hope County’nin kaosunda kendilerini kaybedecek.

Ayrıca oyun içerisinde oyuncular, kült güçleriyle birlikte hava savaşına girmek için uçak kullanabilecekler. Kült üyelerinin izini sürerken ve tarım arazileri, ormanlar, dağlar ve nehirler arasında hayatta kalmak için kaynak toplarken ikonik Amerikan arabaları, kamyonlar, ATVler ve tekneler kullanabilecekler.

28 Şubat 2018’de PlayStation 4, Xbox One, Project Scorpio ve PC platformu için çıkış yapacak olan Far Cry 5’in birincil fragmanını ve karakterleri tanıtan diğer videoları aşağıdan izleyebilirsiniz:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri