FIFA 18’in başlıca platformu PS4 mü olacak?

57


FIFA serisi bildiğiniz gibi yıllardır Microsoft partnerliğinde karşımıza çıkıyor. EA Games buna tabi olarak Xbox platformlarında şimdiye kadar daha ayrıcalıklı içerikler ile karşımıza çıkıyor ya da oyunun tanıtımlarını her zaman Xbox platformları üzerinden gerçekleştiriyordu. İşte bu işleyiş bu sene FIFA 18 ile değişebilir.

Polonyalı Youtuber Oscar “Junjted” Swiec katıldığı özel bir sunumda bir resim paylaşmış. FIFA 18’in Alienz Arena’da kapalı kapılar ardındaki yapılan özel bir sunumuna katılan Swiec’in burada paylaşmış olduğu fotoğrafta, FIFA 18 pankartında bununla birlikte PS4 Pro logosu da gözükmekte.

Peki bu ne çağrıda bulunmak?

Ilk Kez da söylediğim gibi şimdiye değin bu tarz tanıtımlarda ya da pankartlarda her zaman Xbox logosu görmekteydik. Yani FIFA 18 duyurusu ile birlikte EA Games, Sony ortaklığında ayrı içeriklerin gelme ihtimali bulunuyor. Tüm bu soruların cevabını ise oyunun ortaya çıkışı ile birlikte öğreneceğiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri