Film ve dizilerin 10 bilinmeyeni

44


Şüphesiz ki sinema sektörü acilen fazla ilerlemiş durumda. Sinema salonlarında ve televizyon ekranlarında beğenerek izlediğimiz yerli ve yabancı yapımlar, fiilen bizleri içine alıp başka yerlere götürebiliyor. Bilhassa ülkemizde televizyon kültürü hayatımızın her hemencecik olacak dek ileri seviyede. Peki lakin beğenerek izlediğimiz bu yapımların arka planında neler yaşandığını biliyor muyuz?  Bazı şeyler var ancak sahiden biz hayranları oldukça şaşırtabiliyor. Doctor Who’dan, Amerikan Pastası’na, Geleceğe Dönüş filminden Inception filmine dek yapım ayrım etmeksizin garip olaylar yaşanmış. Biz de Bizimtek olarak bu garip bilgileri ve hayranı olduğunuz o yapımlar hakkında şaşırtıcı gerçekleri sizlere 10 tanelik liste galerisi biçiminde sunmayı düşündük. Şayet beğenir iseniz bu galeri çalışmamızın devamı gelecek. Doğrusu yapımlar hakkında bilinmeyen böylece çok şey var ama, insan öğrendikçe ağzı açık kalıyor.

Listemizin başında meşhur oyuncu Crispin Glover var. Ünlü aktör bilinenin aksine Gelece Dönüş serisinde sadece birincil filmde oynamıştır. Diğer filmlerde ise plastik makyaj ve efektler yardımı ile başka birisi, Crispin Glover’a benzetilmiştir.

Galeriye gelmek için resme tıklayınız.

Galeriye gelmek için resme tıklayınız.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri