Final Fantasy XII: The Zodiac Age’den yeni video

58


Çıktığı dönem eleştirilerin kurbanı olsa da vakit geçtikçe en fazla sevilen FF oyunlarından biri haline gelen Final Fantasy XII tamir edilmiş bir şekilde Playstation 4 platformuna gelmeye hazırlanıyor bildiğiniz gibi. Bir süredir Square Enix’in reklamını yapmaya başladığı oyun için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.

Karakterleri ile olmasa da dünyası ve oynanışıyla benim de favorilerim arasında bulunan oyunun bu yeni videosunda değişen Gaöbit sistemi üzerinde durulmuş. Görsel açıdan yapılacak bazı şartların değişmesi ile birlikte oyunun bu dinamiğinde de kayda değer değişimler karşımıza çıkacak.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age’in en ayrıcalıklı olduğu kısım ise kuşkusuz yaz ayalrında çıkıyor olması. Oyunsuz geçen yaz döneminde ilaç gibi gelecek benim gibi hayranlar için. 11 Temmuz’da çıkacak oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri