Fransız Kruvazörleri World of Warships Limanlarına Yanaştı

69


Nihayet beklenen gün geldi çattı! World of Warships limanlarına üzerinde Fransız bayrakları dalgalanan 10 kruvazör demirledi.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

“Fransız kruvazörleri özgün çarpışma özellikleri ve yalnızca onlara özel sarfiyat malzemeleriyle oyun içi savaşların kaderini değiştirebilecek potansiyele sahipler,” diyen World of Warships Baş Yapımcısı Artur Plociennik, sözlerini, “Bu gemilerle pozisyonunuzu çabuk değiştirebilir, kısa mesafe torpido atışlarında harikalar yaratabilir ve destroyerlerin oyun planlarını bir çırpıda bozabilirsiniz. Fransız kruvazörleriyle avlanan değil avcı olmaya hazırlanmış olun,” şeklinde tamamladı.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni gemiler dinç toplara sahip olmanın yanında yüksek manevra kabiliyetleri ve taktiksel çeşitlilikleriyle göz dolduruyorlar. Ayrıca bu gemilere özel olan ve kendi sınıflarındaki öteki ülkelerin gemilerine açık olmayan “Motor Takviyesi” sarf malzemesini kullanarak zaten çevik olan yapılarını daha da hızlı bir ülkü getirebilmekteler. Fransız kruvazörlerinin torpido koruması destroyerlere aleyhinde ciddi bir avantaj sağlarken sahip oldukları enerjik torpidolar da bu gemi serisine yakın çarpışmalarda önemli avantajlar sağlıyor. Savaşların dağıtılmış noktalarında ve bambaşka rollerde yer alabilen bu kruvazörler, düşman destroyerlerine karşısında hızlı bir şekilde kanat değiştirebiliyor, destroyerler, hafif kruvazörler ve uçak gemilerine kafa tutabiliyorlar. Bu yetmezmiş gibi 6. düzey ve üzerindeki Fransız kruvazörleri, savaş gemilerinin canını sıkabilecek duruma dahi gelebiliyorlar.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

2. Dünya Savaşı ’nda gösterdikleri başarılarla adından laf ettiren Bougainville gemileriyle açılışı yapan bu yeni seride oyunun ne çabuk kruvazörlerinden Émile Bertin ve sağlam zırhıyla torpidolara bana mısın demeyen La Galissonnière gibi gemiler bulunuyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri