Game of Thrones’tan 7.sezon posteri ve bilgiler

60


Game of Thrones tarafında son günlerde hareketli günler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan görüntülerin yanı sıra dizinin yedinci sezonu ile alakalı bilgiler de gelmeye başladı. Açıkçası bu görseller, bilgiler ve dizinin sosyal medya hesaplarındaki hareketlilik sonrası7. sezon fragmanının da kapıda olduğunu düşünüyorum.

Konumuza dönecek olursak, fragmanını beklediğimiz serinin 7.sezonu için bir poster yayınlandı. Posterde bulunan The Night King olunca bu sezon Ak gezenler hakkında fazla daha fazla bilgi alacağımıza da garanti gözüyle bakmaya başladık. yeni sezonda muhtemelen kendileri ile hiç olmadığı değin haşır neşir olmamız gerekecek gibi duruyor.

Diğer taraftan oyuncular 7. sezon için iddialı sözlerine devam ediyor. Daha önce Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams, 7. sezonun şimdiye kadar kendisini en çok şaşırtıcı sezon olduğunu dile getirmişti. Jorah karakterini canlandıran Iain Glen ise katıldığı bir röportajda şimdiye dek yazılan en iyi 7 bölüm ile karşılaşacağımızı dile getirmiş. Sona doğru yaklaştıkça olayların iyice patlak vereceğini de sözlerine eklemiş.

Ne diyelim iştahımız adamakıllı kabarmaya başladı.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri