Game of Thrones’un 7. sezon fragmanı yayınlandı

65


Akşam saatlerinde yaptığımız bir haberde Game of Thrones’un yeni sezon posterini, oyuncuların yorumlarını paylaşmışve fragmanın eli kulağında olduğundan bahsetmiştik. İşte merakla beklenen yeni sezonun ilk fragmanı akşam saatlerinde yayınlandı.

Fragmana baktığımızda serinin kayda değer karakterlerini görüyoruz. Cersei’nin dört bir tarafının düşmanlarla astarlı olduğunu söylemesinden sonra Daenerys’in Westeros topraklarına but basmasına şahitlik ediyoruz. Tabi Arya ve Sansa Stark’ın da videoda gözüktüğünü ve kuzeyde Jon Snow’un uğraştığı başka dertler olduğunu da söylememiz gerekiyor.

Fragmanda bu sezona damga vurması beklenen Ak Gezenler ve Bran’a ise yer verilmemiş. gerçi gizemini koruyan ve meraklanmamızı karşılayan birçok sahne mevcut. 16 Temmuz’da başlayacak ve 7 birim sürecek olan yeni sezon fragmanına Türkçe altyazılı olarak aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri