Game of Thrones’un yeni sezonundan birincil görüntüler!

72


Yaz aylarında gösterilecek olan yeni sezonu için gün saymaya başladığımız Game of Thrones için ilk resmi görüntüler yayınlandı. Daha önce HBO tanıtımında birkaç görsel gördüğümüz ve geçtiğimiz haftalardaki farklı tanıtım videosu ile karşımıza meydana çıkan dizi için tam 15 görsel yayınlandı.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Yayınlanan bu birincil görüntülere baktığımızda dizinin çoğu karakterine yer verildiğini görüyoruz. Arada dikkat çeken görseller de var yan fakat. Benim en sevdiğim görsel ise Brienne ve Tormund’un gözüktüğü görünüm oldu. Tormund’un o şirin sırıtışını bir defa daha görüyoruz burada. Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Bu görsel dışında King’s Landing’de Cersei’nin taht görüntülerine yer verildiği gibi kuzeyde ise Sansa ve Jon Snow’a ait görüntüler de kullanılmış. Macerasına aralıksız ve hikayede kilit rol oynayan Bran’ı da unutmamak gerekli yan. 16 Temmuz’da başlayacak olan sezonun bu ilk görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Galeriye varmak için resme tıklayınız.

Galeriye gelmek için resme tıklayınız.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri