Gears of War 4 bu hafta sonu bedava olacak

45


Microsoft’un elindeki en adaleli IP’lerden biri olan başarılı TPS serisi Gears of War, 4. oyunu ile birkez daha ayrıca PC ayrıca de Xbox One’larımızı şenlendirmiş, başarılı mekanikleri ve nitelikli grafikleri ile oldukça eğlenceli bir tecrübe sunmayı başarmıştı. Bugün ise yapımcı stüdyo The Coaltion, yaptıkları yorumlama ile Gears of War 4’ün 9-11 Haziran tarihleri arasında, keza PC, ayrıca de Xbox One için ücretsiz olarak indirilip denenebileceğini açıkladı.

Deneme sürümü içerisinde bütün modlar oyunculara açık olarak kullanılabilecek, fakat oynanış süresi ne yazık ki 10 saat ile sınırlı olacak. Oyunun indirme boyutunun da 40 GB’dan pozitif olduğunu hesaba katarsak, oyunu indirip denemekte biraz şüpheye düşüyoruz. Bakalım The Coalition bedava hafta sonu etkinliği ile Gears of War 4 satışlarını artırabilecek mi?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri