Gears of War 4’e 29 GB’lık güncelleme geldi

35


TPS oyunları içerisinde şayet de en sağlam hayran kitlelerinden birine sahip olan ve hem grafikleri, keza hikayesi hem de oynanışı ile oyunculara muhteşem anlar yaşatmayı başaran Gears of War, 4. oyunu ile bir defa daha hayranlarını PC ve konsolların başına kilitlemişti. Microsoft’un PC açılımı olan Play Anywhere kapsamında, PC platformuna da gelen üretim, görsel kalitesi ile PC oyuncularını hoşnut etmeyi başarmıştı.

Bugün ise The Coalition, Gears of War 4 için devasa bir güncelleme yayımladı. Tamı tamına 29 GB boyutunda olan güncelleme, her derslik için yeni yetenekler, yeni güçlük mod’ları, iki yeni harita, Xbox One ve PC platformunda dereceli oyunlar için Crossplay, SLI ve Crossfire kullanıcıları için performans geliştirmeleri ve irili ufaklı onlarca hata düzeltmesi içeriyor. Yeni güncellemeyi Windows Store üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri