Gears of War yapımcısı yeni oyunu için Square Enix ile anlaştı

49


Gears of War: Judgement ve Bulletstorm gibi oyunlara imza atan people Can Fly firması epeyce manâlı bir partnerlik anlaşması yaptıklarını duyurdu. Yapılan açıklamaya kadar firmanın yeni oyunu Square Enix imzası ile raflardaki yerini alacak.

Varşova’da bulunan People Can Fly ekibi ile çalışacakları için oldukça heyecanlı olduklarını dile getiren Square Enix ise defalarca hayallerinde olan oyunu geliştirebileceklerini belirtmiş. Yani Square Enix bununla beraber oyunun geliştirilmesine de yardım edecek. Bu görevi firmanın Londra’da yer alan ayağı gerçekleştirecek.

Oyun ile ilgili pozitif data olmasa da yapımın AAA bir oyun olacağı kayıtlı. Geçtiğimiz haftalarda Square Enix’in batı pazarını ilgilendiren bir oyun üzerinde çalıştığı belirtilmişti. Bu oyun olasılıkla People Can Fly partnerliğinde geliştirilen oyun olabilir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri