Ghost Recon Wildlands’in yeni güncellemesi yayımlandı

53


Ubisoft’un satış rakamları ile oldukça başarılı bir çıkış sergileyen Tom Clancy imzalı taktiksel TPS oyunu Ghost Recon Wildlands, bizleri uyuşturucu kartelinin az daha işgal ettiği kurgusal bir Bolivya’ya götürüyor, ve kartel ile karşısında karşıya getiriyordu. Devasa açık dünyası, başarılı vuruş hissi ve taktiksel oynanışı ile oyuncular tarafından hayli sevilen Ghost Recon Wildlands bugün yeni bir güncellemeye daha kavuştu.

Yeni güncelleme ile birlikte, oyun içerisindeki arayüzde manâlı düzenlemeler yapıldı. Hem yeni güncelleme ile birlikte bir takım durumlarda düşmanların bizleri duvarların arkasında görebilmesi ve alev edebilmesi gibi sorunlar düzeltildi. Bunlarla birlikte yeni güncelleme oyuna mahremiyet görevlerinde yakalandıktan sonra kısa vakit içerisinde düşmanı etkisiz ayla getirme fırsatı eklendi, bu sayede minik hataların bedelini yeniden başlayarak ödemeyeceğiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri