Godzilla vs Kong filminin yönetmeni sonunda belirlenmiş oldu

38


Godzilla ve Kong filmlerinin gişede büyük galibiyet yakalamasını iyi değerlendiren yapımcı şirketler Legendary ve Warner Bros. Pictures, bir karar almış ve iki canavarı da bir filmde birleştirmek için çalışmalara başlamıştı. Filmin epeyce ses getirmesini isteyen iki şirket filmin senaryosunu ise Karayip Korsanları serisinin senaristi Terry Rossio, Star Trek Beyond filminin senaristleri Patrick McKay, J.D. Payne, Lindsey Beer ve Cat Vasko, Maze Runner filminin senaristi T.S. Nowlin, Transcendence senaristi Jack Paglen ve son olarak da Babylon 5’in senaristi J. Michael Straczynski gibi isimlerden oluşan dinç devamlılık ekibine itimat etmişti.

Ser verip giz vermeyen iki şirket, filmin senaryosunun sızmaması için yaklaşık olarak ince eleyip sık dokuyor. Senaristleri özel bir odaya kapatıp dış dünya ile bağlantılarını kesen Warner Bros. Pictures ve Legendary, senaryonun yazım aşamasında senaristlere olabilecek bütün rahatlığı sunmuş durumda. Filmin senaryosuna bu kadar tartı veren iki şirketin filmin yönetmenliğini kime emanet edecek soruları aklı kurcalar iken ilginç bir açıklama geldi. Ilginç diyorum çünkü Godzilla ve King Kong hayranları filmin ünlü yönetmene itimat edileceğini düşünüyor iken iki yapımcı şirket, filmi acemi bir yönetmene emanet etti. Düşük bütçeli You’re Next ve The Guest adlı korku filmlerinde başarılı işlere imza atan Adam Wingard, Godzilla vs Kong filminin yönetmenliğini üstlenecek. Bakalım şirketin bu tercihi ne kadar dürüst bekleyip göreceğiz.

Unutmadan hatırlatalım; Warner Bros. Pictures’in açıklamasına tarafından filmin 2020 yılı içerisinde vizyona girmesi planlanıyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri