GTA V güncel satışları ile rekora koşuyor

60


Take Two’nun ayrı platformlar için çıkardığı ve oyunu benzer oyuncuya olur ya de birkaç kere satmayı başardığı Grand Theft Auto V’in aktüel satmak rakamları açıklandı. Inkar Dead Redempiton 2’nin ertelenme haberini veren firma aynı zamanda oyunların satış rakamlarını da paylaştı.

Son olarak 70 milyonu devirdiği açıklanan GTA V’in lahza itibari ile 80 milyon satış rakamını geride bıraktığı açıklandı. Dağıtılan bu adet ile gelmiş geçmiş en çok satan oyunlar listesindeki yerini sağlamlaştıran GTA V, bu vesile ile 3. sırada yer alan ve 82 milyon satış rakamına sahip olan Wii Sports’a da yaklaşmış oldu.

Firmanın diğer oyunlarından Mafia 3, 5 milyonu geride bırakırken NBA 2K17’nin ise 8 milyon adet dağıtıldığı açıklandı. Taktik türünü seven oyuncuların göz bebeği olan Civilization VI ise yaklaşık 2 milyon adette kalmış durumda. Bağlı bu sayı ile Civilization serisinin genel satmak rakamı da 40 milyonu geride bırakmış. SteamSpy raporlarına baktığımızda ise Civilization VI’nın 1.89 milyon, GTA V’in 7.15 milyon, Mafia 3’ün 520.000, NBA 2K17’nin ise 245.000’e ulaştığını görüyoruz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri