GWENT’in kapalı betasına katıldıysanız The Witcher 2 bedava!

47


Dünyaca meşhur Witcher evreninin geleneksel kart oyunu Gwent, bildiğiniz üzere yapımcı firma CD Projekt Red’in sonsuz uğraşları ile geliştiriliyor ve bu geliştirme aşamasında da oyunculardan büyük destek alınıyor. Kapalı betası sonlanmakta olan Gwent’i eğer bu süreçte siz de denediyseniz, CD Projekt Red’in size hoş bir sürprizi var.

GWENT: The Witcher Card Game’in kapalı betasına katılan ve CD Projekt Red’e asistan olan bütün oyuncular ücretsiz bir The Witcher 2: Assassins of Kings koduna sahip oldu. Eğer katıldıysanız e-posta kutunuzu yoklama etmenizde menfaat var. Yalnızca GOG üzerinden kullanabileceğiniz bu kodları da 29 Mayıs’tan daha sonra kullanamayacağınızı ekleyelim.

GWENT: The Witcher Card Game, 24 Mayıs 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında açık beta sürecine başlayacak. Eğer yeni oyunu az önce denemediyseniz açık betaya katılıp bir zihin edinebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri