HyperX, Intel Extreme Masters için ESL ile yeniden güçlerini birleştirdi

85


Kingston Technology Company Inc. ’in bir iştiraki olan HyperX, Intel Extreme Masters ’ın 12. sezonu için ESL ile güçlerini bir kez daha birleştirdiklerini ve etkinliğin çevre birimleri ve bellek ürünleri partneri olacağını duyurdu. Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Yüksek performanslı HyperX kulaklıkları, klavyeler, fare ve bellekleri profesyonel oyuncular kadar hem antrenmanlarda ayrıca de turnuvalarda kullanılacak. HyperX, IEM ile 8. sezonda başlayan birlikteliğini 5 yıldır sürdürüyor.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

ESL Pro Gaming Başkan Yardımcısı Michal Blicharz, “Yıllardır başarılı bir ilişki kurduğumuz HyperX ile yeniden bir araya geldiğimiz için mutluyuz” diyerek, son 4 yılda HyperX ’in Intel Extreme Masters ile çok iyi uyum sağladığını ve önümüzdeki dönemde birliktelik bağının güçlenerek daha da ileriye taşınacağını söyledi.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

“HyperX, yarışmacıları ve katılımcıları en yüksek kalitede oyuncu kulaklıkları, klavyeler ve farelerle donatmaktan gurur duyuyor ve Intel Extreme Masters’a desteğini sürdürüyor” diyen HyperX Global Stratejik Pazarlama Müdürü Anni L. Gerard, “ eSpor büyümeye devam ediyor ve biz de oyuncular için ürettiğimiz ödüllü ürünlerimizle, oyunlarını bir sonraki seviyeye taşımalarında takviye olmaya devam ediyoruz” dedi.Bunu Merlin’den çaldık. Hırsızız biz.

Intel Extreme Masters ’ın ilk etkinliği Sydney ’de düzenleniyor. Etkinlikte HyperX deneyimini yaşatacak stantlar ve aktiviteler katılımcıları bekliyor. eSpor severler Intel Extreme Masters Sydney ’in parçası olarak, HyperX ’in sponsor olduğu SK Gaming, Renegades ve Vici Gaming gibi takım ve oyuncularla birlikte ürünleri deneyimleme imkanı bulacaklar. 

Bu bir basın bültenidir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi hilesi