Imaginite Games, oyunlardan daha sonra çizgi dizi sektörüne adım attı

52


Önce Mechagore, sonradan ise Imprisoned Light adlı başarılı oyunlarla karşımıza çıkan Türk oyun firması Imaginite Games, fazla güzel haberlerle günümüze neşe kattı. Canlandırma konusunda fiilen iyi iş çıkaran işyeri şu anda Imprisoned Light’ı mobil platformlara çıkarmaya hazırlanırken, bununla beraber da Türk televizyonlarında gösterilecek olan yeni bir canlandırma çizgi dizisinin yapımını üstleniyor.

Biba ve Bosfori Dünyası adlı yeni çizgi dizi, tamamı Imaginite Soft’tan oluşan deneyimli bir kadro göre yapılıyor. Yurt haricen da büyük beğeni kazanan Imaginite Games’in bu yeni projesi, ülkemizde ATV ve Minika kanallarında gösterilirken sonradan da yurt dışındaki kanallara taşınacak.

Görsellere baktığınızda aslında tatlı tasarımlarla karşılaşabileceğiniz Biba ve Bosfori Dünyası Eylül ayında ATV ve Minika kanallarında başlayacak. Kendileri oyun geliştirmeyi de bırakmıyor şüphesiz. Imprisoned Light, önümüzdeki hafta iOS ve Android platformlarında oynanabilir durumda olacak.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri