İngiliz dizisi Misfits, Amerikan versiyonuyla tekrar ekranlara geri dönüyor

36


İngiliz dizisi Misfits bildiğiniz gibi dünya genelinde büyük ses getirmiş ve ben de dahil kendisine hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. Inanılmaz ve gençlik türünde olan dizideki başrolü canlandıran genç oyuncular da ortaya muazzam bir oyunculuk koymuş ve gözleri üstüne çekmişti. Bilhassa dizinin en fırlama karakteri Nathan karakterine yaşam veren Robert Sheehan performansıyla göz doldurmuştu. Ancak yayından kaldıran dizi herkesi üzmüştü ama sonunda resmi açıklama kanımca dizinin yapımcısı ve baş senaristi Howard Overman’dan geldi. Ünü yapımcı yaptığı açıklamada, dizinin bütün haklarının Freeform kadar satın alındığını ve dizinin Amerikan versiyonu ile ekranlara geri döneceğini açıkladı. Dizinin yapımcısının yeniden baş yapımcılığını üstleneceği Amerikan versiyonu ise iZombie ve Veronica Mars’ın senaristlerinden ünlü senaryo yazarı Diane Ruggiero-Wright tarafından kaleme alınacak.

Söylenene göre dizinin kadrosu da muhakkak oldu. Benzer konuyu işleyecek Amerikan versiyonunda dünya ile arası o kadar iyi olmayan genel olarak partilerle eğlennmeyi seven Alicia karakterini Ashleigh Lathrop, başarılı bir atlet iken kariyerinde pat diye düşüş yaşayan Curtis karakterini Tre Hall, dizinin en fırlama ve hiçbir şeyi ciddi almayan bütün bir deli Nathan karakterini Jake Cannavale ve ayrıca asi hem de ağır abi takılan Kelly karakterini ise Allie MacDonald canlandıracak. Dizinin hemen şimdi ne süre yayınlanacağı muhakkak değil. Bakalım dizi orjinal versiyonunda olduğu gibi galibiyet yakalayabilecek mi bekleyip göreceğiz. Ama kişisel olarak Nathan karakterini Robert Sheehan’dan daha iyi kimsenin canlandıracağını düşünmüyorum.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri