Inkar Dead Redemption 2 ertelendi!

61


Ilk Kez gece yarısı sizlere böyle kötü bir haber verdiğimiz için özür diliyoruz fakat Rockstar’dan yapılan son dakika açıklaması ile ne eyvah ki Red Dead Redemption 2’nin ertelendiğini açıkça belirtmek zorundayız. Dünya çapında milyonlarca oyuncunun ilgiyle beklediği Red Dead Redemption 2, ne yazık oysa önümüzdeki sonbahar’da değil, 2018’in ilkbahar aylarında oyuncular ile buluşacak.

Rockstar ertelemenin nedeniyle ilgili ise ne yazık oysa net bir tanımlama yapmadı, yapılan tek tanımlama oyunun hayranlarına en iyi tecrübeyi sunmak için ekstra zamana ihtiyaç duyulduğu oldu. Bu askıya alma ile birlikte de Rockstar’ın her oyununu askıya alma huyu bir defa daha kanıtlanmış olarak karşımıza çıktı. Eğer yeniden bir askıya alma olmaz ise, (lütfen olmasın) Inkar Dead Redemption 2’yi bundan ortalama 1 sene daha sonra oynayabileceğiz. Bakalım Rockstar bu durdurma ile kırılan kalbimizi, muhteşem bir oyun sunarak tamir edebilecek mi?

bu vesileyle Rockstar’ın askıya alma şerefine (!) oyun içerisinden yayımladığı ilk ekran görüntülerini de aşağıdan inceleyebilirsiniz:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri