Inkar Hood sahneye çıkıyor

44


Batman dünyasının en farklı karakterlerinden biri olan Inkar Hood, gelecek yeni bir indirilebilir içerik ile birlikte Injustice 2 dünyasına teşrif ediyor. Üretim ekibi yayınladıkları yeni bir video ile karakterin oyunda nasıl olacağını gözler önüne sermiş.

Inkar Hood’un (Jason Todd) kombo sistemine baktığımızda daha fazla silahları üzerinden çoğalan hamle sistemi olduğunu görüğyoruz. Süper hareketinde ise hemen hemen bütün maharetlerini sergilemekten geri kaçınmamış. Hem karşılaştığı karaktere kadar tıpatıp diğer karakterlerde olduğu gibi özel sözler sarfetmesi de oldukça güzel bir detay.

Karakter Haziran ayı içerisinde çıkacak olan Fighter Pack 1 ile birlikte oyuna dahil olacak. Ultimate ve Deluxe edition sahiplerine bedava olan bu pakette Sub Zero ve Starfire da bulunuyor. Paketin normal sürüm bölge oyunculara ne kadara mâl olacağı ise hnüz belli yok. Red Hood videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri