Joel D. Moore, Avatar kadrosuna geri dönüyor

40


James Cameron merakla beklenen Avatar filminin devam halkaları için çalışmalarını sürdürüyor. Toplamda beş filmden oluşacak olan serinin ikinci filmi için kadrolar da ağır ağır oturmaya başladı. İşte bu bağlamda beklenen bir oyuncu haberi daha Avatar 2 için açıklandı.

Ilk filmde Norm Spellman isimli karakteri canlandıran ve Avatar sisteminin kullanıcılarından biri olan Joel David Moore’un devam filminde de rol alacağı resmen açıklandı. Birincil filmde başlıca karakterlerimizin en büyük yardımcılarından biri olan Norm Spellman, yeni filmde de bu görevi yerine getirmeye çalışacak.

Bu bilginin yanı sıra 20th Century Fox devam filmlerinin çekimlerine çok yakında başlanacağını da Facebook sayfasından duyurdu. Daha önce Ağustos ayında çekimlerin başlanacağı belirtilmişti. Görünüşe Göre bu tarihte herhangi bir sarkma olmayacak. Avatar filmlerinin sırayla 18 Aralık 2020, 17 Aralık 2021, 20 Aralık 2024 ve 19 Aralık 2025 tarihlerinde gösterime gireceğini de hatırlatalım.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri