John Wick 3 için ilk adımlar atıldı

46


İkinci filmi ile başarısını perçinleyen John Wick serisi sahiden çok sevildi. Favori aksiyon filmlerimiz arasına giren serinin devam edeceği zaten daha çnceden açıklandığı gibi ikinci filmde de emin olmuştu. işte John Wick 3 ile ilgili birincil resmi talimatlar da gelmeye başladı.

İlk iki filmin yönetmenliğini yapan Chad Stahelski, Collider ile yaptığı söyleşide 3. film ile ilgili ilk açıklamaları da yapmış. “hemen akıcılık yazım aşamasının yarısındayız.” diyerek olayları bağlamaya çalıştıklarını ve lakin görünüşe bakılırsa bu aşamanın bu sene bitmeyeceğini, önümüzdeki yılın ilk dönemine sarkabileceğini de sözlerine eklemiş.

Tabi şu anda resmi olarak yönetmen koltuğunda olmadığını da hatırlatmadan geçmemiş. Filmin resmi olarak duyurulmadığını da göz önüne alırsak muhtemelen herşey yolunda giderse kendisini yeniden o koltukta göreceğiz. John Wick 3’ün 2019 yılında gösterime girmesi bekleniyor.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri