Kerbal Space Program artık Take Two’un

40


Simülasyon dünyasının en eğitici üyelerinden biri olan ve Steam incelemelerinde %97 gibi şahane bir olumlu açıklama oranı tutturan Kerbal Space Program, bizleri küçükken hayalini kurduğumuz Astronot olma yolunda eğlenceli bir yola sokuyor. Realist uçuş fizikleri ve keşif olanakları ile hem eğtici keza de eğlendirici bir yapıda hazırlanan simülasyon Steam’deki kullanıcı yorumları ile de başarısını kanıtlıyor.

Tabii ama bunca olumlu yorum ve satış başarısının gerisinde, büyük balıkların gözü de Kerbal Space Program’ı bizlere sunan Squad’a çevirdi. Uzun süren görüşmelerin ardından ise bugün Squad’dan yapılan yorumlama ile, şirketin GTA’nın dağıtımcısı olan Take Two Interactive’e satıldığı duyuruldu. Yapılan açıklamada ise Kerbal Space Program’ın benzer arzu ile geliştirilmeye devam edileceğinin altı çizildi. Bakalım Squad’ın satılması, Kerbal Space Program’ın gelişimine ne gibi katkılar sağlayacak?
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Ajansı Seo çalışmaları Of page seo eTicaret danışmanlığı ezine peyniri en iyi ezine peyniri ezine peyniri nereden alınır ezine inek peyniri ezine koyun peyniri ezine keçi peyniri