Kızı intihar eden Zack Snyder, Justice League’e ara verdi

86


DC sinematik evreni bildiğiniz gibi Zack Snyder’a emanet edilmiş durumda. Eşi ile birlikte bununla beraber yapımcılığını da üstlendiği DC filmlerinde Justice League’in yönetmenliğini de kendisi yapıyor. Ünlü yönetmen çekimleri için son viraja girdiği filmi ise belirlenmiş bir vakit için ayrılmak zorunda kaldı.

Zack Snyder , 20 yaşında intihar eden ve hayatını kaybeden kızı Autumn nedeniyle setlere ara verdiğini açıkladı. Zack Snyder dışarıda yönetmenin eşi ve Autumn’un üvey annesi olan Daborah’da tıpkı kendisi gibi yapımcılığını üstlendiği filmlere ara vermiş durumda.

Duygularından kaçarak işe geri dönmeye çalıştığını fakat bunu başaramadığını belirten Zack Snyder, setlere bir süre ara verip ailesiyle ve çocuklarıyla, kısacası kendisine gerçekten gereksinim duyanlarla vakit geçirmeye karar verdiğini açıklamış. Ailesinin ve kendisinin gerçekten çok zorlu bir süreçten geçtiğini de sözlerine eklemiş.

Zack Snyder ve ailesi için gerçekte epeyce üzücü bir şart. Yönetmenin yokluğunda ise zaten sona ermek üzere olan filmin başına Joss Whedon geçecek. Daha önce Avengers filmlerini idare eden ve Marvel evreninde önemli bir yere sahip olan Joss Whedon kalan sahneleri ve final dokunuşlarını yeniden Zack Snyder’ın tarzıyla yapacak. Yani Justice League için bir askıya alma laf konusu yok. Film 17 Kasım’da gösterime girecek.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir